nupjauta, nudeginta ar kitaip nušniobinta žolė auga greičiau . Čia tas pats kaip ir plaukai (jei apačioj neskustau tai jau ~30cm krūmas būtų )
Žudai, - nes tingi?
Anonimas
5102
Lukis28
5534
kad nudegintoje vietoje zole greiciau auga netiesa! tik taip atrodo nes isaugusi nors ir trumpa, bet jau matosi, oper ilga zolia ilgiau kalasi, bet zole veslesne buna ir gyvunijos nenaikina
Gizeh
5534
Lenkų mada čia žolę degint. Nebūtų lenkai jobani
Anonimas
5534
Reikia biski apmazint visokiu kraujasiurbiu pajegas, nes tuoj vasara nebus galima but gamtoje
povilasq
5534
Nebegalima degint :| o gaila, deginimas padeda atsikratyt plius minus milijono erkiu ir siaip parazitu...
Teenagor
5534
taip.
Anonimas
5534
Varyk Andzej tu į savo lenkiją ir degink žolę...
Anonimas
5534
dusk nx
Xyvenas
5534
O dabar pagalvokim apie tiesioginę žalą ŽMOGUI? Pats žmogus sau kenkia, sudekink tu tą žolę mieste- vilniuje, ir nuo to kentės dar 1000 žmonių, vien dėl oro užterštumo. Užteks tokių pydarų, kurie degina žolę, nes nuo to kenčiam visi. Vakar sakė kad užterštumas vilniuje buvo 3x didesnis negu norma, gerai kai tau nieko nebūna nuo to, bet pasiskaityk plačiau, jog tai kenkia nėščioms mamoms, kūdikiams , sergantiems astma.
Anonimas
5534
Del pizdos man atrodo dar ne tiek seilejiesi
Totoro
5535
by*is cia ne topas. Tokie patys seilejimaisi kaip ir kaip ir visos tos apie meile.
zilwis777
5535
#1 extrasensas
Anonimas
5535
ne tiesiog patinka degint ;D
Anonimas
5556
bus savaites topas 100%
|

