#5 iš kitos pusės tau net tokio dėmesio niekas neskirtų
|
Anonimas
3360
Anonimas
3360
#5 gal ir turi
Anonimas
3361
#4 cia turi eiti i spec. adaptuota klase kad tokias demotyvacijas sukurtum
Anonimas
3361
arba tu dar eini i desimta klase ir pyksti ant visko kas neaisku
Anonimas
3361
be to cia gili mintis jeigu ką
Anonimas
3361
du penkioliktais . viena ten buvo nebloga
Anonimas
3361
nulis5 tu esi kadanors ne kazkokia nesamoninga ir sudina demotyvacija sukures ar tik tokios iseina?
|

