Duokit prezervatyvų. O maišelio reikės? - Ne, nėra ji tokia jau baisi.
|
Duokit prezervatyvų. O maišelio reikės? - Ne, nėra ji tokia jau baisi.
|
Dėl to patvirtinimo - galbūt ji buvo nepastebėta. Juk ne robotai mes, klysti žmogiška. Nenustok kurti, būk originalus ir, manau, tikrai išvysi savo demotyvaciją „Naujausių“ skiltyje ;)
#9 Prašau, klausk ;)
Kas nors nepatinka tai nezyzkit kaip maži vaikai, o geriau eikit ką nors daryti ir patys kurkit tas savo tikras demotyvacijas jeigu jums taip jų reikia.