O sakiau kad daugiau nepraliesiu ašarų dėl jo..

2011.02.25 18:24 oly
  • 4
1
O sakiau kad daugiau nepraliesiu ašarų dėl jo..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
emo klan
Grįžti į viršų