man px ;D rasau siku ;D
Ka veiki? - Ai nieko.. Tu?
Anonimas
5368
Anonimas
5576
#26 ,D
Anonimas
5623
jai ne tuzikas butu sexi :D
Anonimas
5699
Sitas geras :D
Anonimas
5714
suknele patrauk , issisudinsi
Anonimas
5714
kai sedziu tulike ,visada issitraukiu savo ismanuji telefona :)
Anonimas
5714
jo, aš kartais tūlike sėdėdama gyvatėlę pažaidžiu. :D
Anonimas
5714
;D #21
Anonimas
5715
as kartais pasmaukyt noriu tai ir laptopa pasiemu#19
Anonimas
5715
#28 :D
namnamnam
5715
isivaizduokite jus tualete apsisikat ir pasibaigia tualetinis popierius Ka darote?- zinoma jus issitraukiate savo ismanuji telefona ir isijungiate sms programele,jums idomu ka veikia jusu draugai. naujasis telefonas Omnitel salonuose tik nuo 1lt.
Anonimas
5715
#21 :D geras čia.:D
Anonimas
5715
#20 xD
Anonimas
5715
siku ka tu ?
Anonimas
5716
pasitaiko, bet buna kad ir parasau ka kur veikiu :D
Violeta.
5716
Mondo, Mondo ;D
Anonimas
5716
o gal ji masturbojasi? :)
Anonimas
5716
#16 jei šiki laukiniam ir pasibaigiai popierius, paskambini, kad kas atnestu :D
Anonimas
5716
#19 jo o ka ?
garbane
5716
čia jau nebejuokinga į wc tlf neštis.. gal dar kiti ir laptopa pasiima..?
Anonimas
5716
suknelė tai nuleista xD
Anonimas
5716
Niekada nežinai kada gali iškilti pavojus,todėl visada prie savęs turėkit telefona. :)
LabaiKietas
5716
nx telefona i tulika nestis ? xD
Anonimas
5716
we go to hurry , they tell as not worry , but I
Anonimas
5716
buna buna. :Dfs
Anonimas
5716
#11 o ka ten daugiau veik isskyrus sikima?
Ex02r
5716
kas per mada tulike šikant rašyt sms? Degradai ble
acme
5716
#6 :D
Anonimas
5716
Tokiu atveju rasau: Uzsiemes.
Rocknroll
5716
SLYKSTU : X
Anonimas
5716
Žymės: grybauskaite geras zmogus :D
Anonimas
5716
:D
gretagreat28
5716
:D
Anonimas
5716
žymos žudo :D
Anonimaz
5716
#1 ;D
Anonimas
5716
Šikai?
|

