AVATAR - įkvėpia

2010.02.05 osho
  • 205
20
avatar





: avatar


Nuotraukos nėra
mirab 5804    

Inspired By - the "Avatar"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
#19 :D i lol'd
AnimeShifter 5880    
:D geras
blablas 5891    
jus tik mokat viena zodi "photozopas" o ne pagalvojot apie zodi "biologija"? nepagalvojot kad kai kurie pauksciai naudotis gali kitais kad keliautu? pasidomekite daugiau pasauliu, o ne klykaukit kaip kales
Turbosraige 5901    
#17 o jetau. KOKS SKIRTUMAS, fotoshopas, ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Pauksciu kokybe sutampa, seselis, viskas ok. Koks dar photoshop?
Fuxas :D
Alchemikas 5933    
va va.. nu kam kritikuot kai to visiskai nereik :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
...Photoshopas! ...fake! jus ,iškyrus nevykusius bandymus pasirodyti protingais, galite kartais pažiūrėti į pačią idėją?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
fake
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
eikit nachui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5979    
jop, reikia noro ir kantrybės, tai su kompu viską galima… Bet šiaip įdomus variantas, reikia fantazijos ir sugalvot!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
kai nori, gali!
giedriuxxx 5980    
neblogas sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
Nu tu irgi matos nenusimanai. Dirbu ir aš 4 metus ir galiu pasakyt kad čia tikrai ne PS ;) krč, jūs ką tik pamatot : "PHOTOSHOPAS"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Tai ok pasidomek nes matos kad per 5 metus nieko apie jy ir neismokai
EdgarasGas 5983    
dirbu su juo gal 5 metus, bet ok, pasidomesiu ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Tai gal laikas pasidomet ka PS gali ?
EdgarasGas 5983    
geras :D ir del photoshopo stipriai abejoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
sutinku, photoshop, bet sypsena sukelia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
kaaaai geras :D nors fotozopa
Grįžti į viršų