Medal of Honor - Jis perėjo. Su viena gyvybė. Be kodų.

2009.10.14 osho
  • 245
20
medal,of,honor,kodai,gyvybe,perejo,jis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
Mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
nehujovas snukis : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Nu sitas zmogus tikras karys :) tikra pagarba jam (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#14 captain obvious strikes again....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
geris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Tai aisku tai ir norejo pasakyt. ;] Tikras karys. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Aš manau čia norėjo pasakyt, kad perėjo, ne tai, kad ilgai žaidė ir paseno, bet gal, kad jis yra tikras karys ir trikrame mušyje dalyvavo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
xD
Vyncas 5908    
Reiks kada palošt :D
boxer564 5908    
turbut pradejo 12 metu o baige va sitoks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
pagarba seniui ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
neimanoma be kodu su 1 givybe pereit to zaidimo. CYTAS BAN JI !!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
Mano senelis tada irgi perejo be kodu :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6014    
gal jis adminas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
Patiko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
Gerulis sitas :D
giedriuxxx 6069    
:D :D sitas tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6069    
oi, koks šitas nerealus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6087    
oi sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6097    
Senas geras geimas. Eh, vaikyste..
Grįžti į viršų