Medal of Honor - Jis perėjo. Su viena gyvybė. Be kodų.

2009.10.14 osho
  • 245
20
medal,of,honor,kodai,gyvybe,perejo,jis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
Mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
nehujovas snukis : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Nu sitas zmogus tikras karys :) tikra pagarba jam (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#14 captain obvious strikes again....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
geris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
Tai aisku tai ir norejo pasakyt. ;] Tikras karys. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Aš manau čia norėjo pasakyt, kad perėjo, ne tai, kad ilgai žaidė ir paseno, bet gal, kad jis yra tikras karys ir trikrame mušyje dalyvavo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
xD
Vyncas 5910    
Reiks kada palošt :D
boxer564 5910    
turbut pradejo 12 metu o baige va sitoks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
pagarba seniui ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
neimanoma be kodu su 1 givybe pereit to zaidimo. CYTAS BAN JI !!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5990    
Mano senelis tada irgi perejo be kodu :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6016    
gal jis adminas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
Patiko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6037    
Gerulis sitas :D
giedriuxxx 6071    
:D :D sitas tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6071    
oi, koks šitas nerealus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6088    
oi sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6099    
Senas geras geimas. Eh, vaikyste..
Grįžti į viršų