Medal of Honor - Jis perėjo. Su viena gyvybė. Be kodų.

2009.10.14 osho
  • 245
20
medal,of,honor,kodai,gyvybe,perejo,jis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
nehujovas snukis : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Nu sitas zmogus tikras karys :) tikra pagarba jam (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#14 captain obvious strikes again....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
geris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Tai aisku tai ir norejo pasakyt. ;] Tikras karys. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Aš manau čia norėjo pasakyt, kad perėjo, ne tai, kad ilgai žaidė ir paseno, bet gal, kad jis yra tikras karys ir trikrame mušyje dalyvavo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
xD
Vyncas 5911    
Reiks kada palošt :D
boxer564 5911    
turbut pradejo 12 metu o baige va sitoks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
pagarba seniui ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
neimanoma be kodu su 1 givybe pereit to zaidimo. CYTAS BAN JI !!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5992    
Mano senelis tada irgi perejo be kodu :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6017    
gal jis adminas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
Patiko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
Gerulis sitas :D
giedriuxxx 6072    
:D :D sitas tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6072    
oi, koks šitas nerealus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6090    
oi sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6100    
Senas geras geimas. Eh, vaikyste..
Grįžti į viršų