ar neturėtų žodis "plotas" būti kabutėse?
Nesvarbu kur darai plotą - Anksčiau ar vėliau vistiek visi persikels į virtuvę
Anonimas
5839
Anonimas
5844
Labiausiai uzpisa kai viska sveciai iskrausto is saldytuvo...
Anonimas
5860
vis tiek
Anonimas
5870
nu jo..cia dazniausiai buna kitos dienos ryta :D kai visi kava geria
Anonimas
5874
arba sheip ateina laikas maistui :))) apsaugok dieve shaldytuva :D
Anonimas
5876
niekad niekas nepersikelia i virtuve pas mus, dar neteko to matyt, bet kur bet tik ne i virtuve
Anonimas
5876
virtuvej kazko lb jauku, tdl visi ten ir buna xD
Anonimas
5878
Kazko tai perdetas apetitas pas visus atsiranda kai prisigeria :D
Anonimas
5878
visi prisigere isalksta ir eina sniaukst saldytuvo :D
Anonimas
5879
Faktas :D
LookAtMe
5879
Ble, cia tokia tiesa :D
kasiakas
5879
#3 plotas be virtuves ne plotas :D
Mirka
5879
Tada ieškos vietos, panašios į virtuvę :D
sch
5879
o jai darai ten kur virtuves nera?
chzarija
5879
aga daznai taip pasitaiko
Anonimas
5880
Būtent!
|

