Išminuotojai - irgi turi humoro jausmą

2009.11.08 pawelek
  • 263
21
isminuotojai,humoro,jausmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Alchemike, ko tu toks nervotas.? Bišk nervus gydik. :)
LivStarTuk 5799    
:D
Nuotraukos nėra
mirab 5810    

Deminers - also have a sense of humour
Alchemikas 5820    
#17 nu ir ka ? supranti durneli ,kad tokie dalykai juokingi tik kai pamatai/ isivaizduot praktishkai neimanoma tai ,kad zinok tavo juokelis labiau isiutina nei prajuokina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Pas mane darbe pamenu dirbau ten sandely tokiam nu dirbtuvese ir buvo toks svarscikas ten dirba virina kazka aplink duju balionai visokie ir t.t. tai jam kazkas zuka ( petarda ) numete prie pat koju , vyriokas vos ne ant zemes atsigule :D tada visi darbuotojai vos ne iki myzimo zvengem :d
felouvyp 5859    
geras šitas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
WTF?

BOOOOOOOOM (mad laugh)

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
#12 kam jus cia ikelinejat kas yra beveik tas pats
J0keris 5912    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
GERIAUSIAS SITAS :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
kazi kiek dantu pas pokstininka liko? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Realiai tai tam kostiume negirdetum net jei pats Dievas nusiperstu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
bbd man jej toki prikola padarytu tj turbut ta tikra bomba as jam padowanociau kaj liktu 00:01
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
apsisikt imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
turetu butu linksma iki tol, kol bombos laikrodis neparodys 00:00
Nuotraukos nėra
Anonimas 6061    
Uz toki bajeri gali nusauti!
Nuotraukos nėra
Anonimas 6069    
infarktas garantuotas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6072    
xD
giedriuxxx 6073    
sitas tai ziaurus :D :D :D
osho 6073    
:D visgi juokas ne visad i sveikata iseina :P
Grįžti į viršų