Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Kam mes pykstamės, - jei vasarą kartu traukiame vieną dainą?
abiejų komandų žaidimas lygiavertis, tik Ryto atributika gražesnė
Anonimas
5594
man tai po 50% abi komandos
Anonimas
5646
zalgiris
Anonimas
5646
Žalgiris ♥♥
Anonimas
5650
Rytas cempionas ir tuo viskas pasakyta. Bet cia tik LKL , Eurolygoi viskas kitaip , as ir uz Zalgiri ir uz LR. Ai VIENU ZODZIU AS UZ LIETUVA!
Anonimas
5658
jo siauliai :D
zaidejai. :D
Anonimas
5664
ŠIAULAI KIEK ŽINAU KAI SU LR ŽAIDŽIA ŽALI TJ UŽ ŽALGIRĮ SERGA +DAINAS TRAUKIA LIETUVIAI O LIETUVIAI YRA ŽALGIRIEČIAI.
Anonimas
5677
o ir siauliai prabilo :D jei jau tokie sirgaliai tai bent jau i rungtynes nueikit. Kai su gran canaria lose tai duok dieve 1000 ziurovu susirinko. Sirgaliai blt didieji
as irgi nesuprantu kodel vieni ant kitu rekia, geriau issikastu karo kirvius ir eitu kapotis :D
Anonimas
5685
Neptunas TheBest!
Anonimas
5685
tik Zalgiris!:) Rytas yra jau nuo seno padarytas
Anonimas
5685
as asmeniskai uz zalgiri nesirgsiu tol kol ~visi ju fnai tokiais oziais bus :D geda, nenoriu kad kazkas pagalvotu kad ir as toks, sry :D
PS. gal lietuva ir nebutu toks kaimas, jei to kaimo centre nebutu tiek kaimieciu :D negalima taisykles taikyt visiems aisku, bet realiai Kaunui dar kokiu 70 metu prireik kad vidutinio gyventojo mentalitetas pasiektu miestiecio lygi ;)
Anonimas
5685
RYTAS ULTRAS!!!
Anonimas
5686
o. mldc. as irgi uz siaulius. SIAULIU SIAULIAI. nanananananana. <3
Anonimas
5686
px, visi sergam už šiaulius
Anonimas
5686
Siauliu Siauliai :P
Anonimas
5686
Siauliu šiaulia za best.
Anonimas
5686
Tai kalbet apie anglijos futbolo fanus? Jei jau lietuviai nori kad draugautume
jūs blet racistai ar kas ? mes vienoj šalyje gyvenam, ir turim mėgti ir Rytą ir Žalgirį, kitaip nieko nebus.:)
Anonimas
5686
siaule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5686
Ir vien tik rytas, rytas Lietuva !
Anonimas
5687
Žalgiris mldc !! ♥
Anonimas
5687
#14 gerai. O tu tada koki darba darai? Ciuju i subinike duodi? Anyway. AS UZ SIAULIUS!
Anonimas
5687
Gi mes visvien ta pati viena Lietuva..
Anonimas
5687
KLAIPEDOS NEPTUNAS !!! :D
Anonimas
5687
labai teisingai. superine demotyvacija. nesvarbu kas uz ka, cia beverte diskusija. bukit uz zalgiri, bukit uz ryta. as asmeniskai uz ryta. bet visuomet palaikau ir zalgiri. juk galime graziai, be jokiu varymu.;]
Anonimas
5687
#28 As pavyzdziui sergu ir uz LR ir uz Zalgiri ir uz Siaulius nes visos lt komandos... Bet aisku kada ZALGIRIS pries jas zaidzia tuomet visa sirdimi uz ZALGIRI!!
Tai yra normalu, kad kiekvienas zmogus palaikantis kazkoki kluba, nemegsta jam priesisko klubo, taip yra visur, ir pripazinkit nuo to daznai buna tik idomiau ziuret rungtynes ;)
Gera ft... jei kas mate rungtines sitas... cia per kazkuri is lkl finalu... Petravicius vs Tanoka... cia jie kalbejosi zinoma :) jei jums cia pederastiska jus turit bedu.
zaidejai. :D
PS. gal lietuva ir nebutu toks kaimas, jei to kaimo centre nebutu tiek kaimieciu :D negalima taisykles taikyt visiems aisku, bet realiai Kaunui dar kokiu 70 metu prireik kad vidutinio gyventojo mentalitetas pasiektu miestiecio lygi ;)