O man p* - svarbu žalia

2011.12.07 12:53 petrasiunai5
  • 0
2
kaunas





: kaunas


Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
#1 buvai bent viduje tos egles?
nueik, pamatysi kitaip kalbesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
ha :D jei koks kitas miestas pasistatytu tokia egle tai kaunieciai iskart imtu stumt. o kai patys tai jau gerai :D
Grįžti į viršų