Užknisote su Bieberiu ir Miley - Tegyvuoja JONAS BROTHERS

2011.03.03 18:24 pidarasas
  • 16
14
milay,justin,jonas,brothers







Nuotraukos nėra
Anonimas 5232    
Sutinku JB -Jonas Brothers not stupid Justin Bieber!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
Kuo čia Miley dėta? Geriau JB kiškit, o ne MC.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
bruno mars kieciausias madafaka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
kaip zvengiau :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
#9 o taip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
red hot chilli peppers nieks nepakeis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
#7 pritariu.
Nuotraukos nėra
nukazinau 5568    
#6 pritariu ir jokie kiti popso siuolaikisko kuriniai niekada nebus geresni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
valdo Aerosmith, GNR, AC/DC, Led Zeppelin, Creed, Queen, Nirvana
pavadinimai grupių kurios istorijoje išliks kaip geriausios!!!
Nuotraukos nėra
pidarasas 5593    
paslite wy wsie nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Velniop Bieberi,Jonus,Miley Tegyvuoja N.W.A
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
#2 kas tau cia b.l.e.t bebras? mink n.x su savo tais holivudais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Velniop Bebra, Miley ir Jonas Brothers tegyvuoja The Game, Diesturbed, T.I. Eminem ir Hollywood Undead
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
nesvaik vps.
Grįžti į viršų