Užknisote su Bieberiu ir Miley - Tegyvuoja JONAS BROTHERS

2011.03.03 18:24 pidarasas
  • 16
14
milay,justin,jonas,brothers







Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
Sutinku JB -Jonas Brothers not stupid Justin Bieber!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Kuo čia Miley dėta? Geriau JB kiškit, o ne MC.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
bruno mars kieciausias madafaka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5436    
kaip zvengiau :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
#9 o taip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
red hot chilli peppers nieks nepakeis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#7 pritariu.
Nuotraukos nėra
nukazinau 5566    
#6 pritariu ir jokie kiti popso siuolaikisko kuriniai niekada nebus geresni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
valdo Aerosmith, GNR, AC/DC, Led Zeppelin, Creed, Queen, Nirvana
pavadinimai grupių kurios istorijoje išliks kaip geriausios!!!
Nuotraukos nėra
pidarasas 5592    
paslite wy wsie nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Velniop Bieberi,Jonus,Miley Tegyvuoja N.W.A
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#2 kas tau cia b.l.e.t bebras? mink n.x su savo tais holivudais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Velniop Bebra, Miley ir Jonas Brothers tegyvuoja The Game, Diesturbed, T.I. Eminem ir Hollywood Undead
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
nesvaik vps.
Grįžti į viršų