Pana. - kaip atrodau? Vaikinas. - - Man atrodo, kad biškį išsiterliojai.. Palauk atsinešiu įrankius, pataisysim...

2011.03.11 20:58 prapala
  • 2
1
Pana. - kaip atrodau? Vaikinas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
tokiai gerai per snukį o tą pudrą alerginę padaryt kad veidas po to kaip kaktusas atrodytų, gal pasimokys
Grįžti į viršų