Dėkui Žalgiriui - kad suteikė nors kiek džiaugsmo prieš Šventes Lietuvos Rytui

2013.12.23 protecion
  • 34
14
krepsinis,zalgiris,rytas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4564    
Tik neapsisikit is laimes rytgaidziai,vel finaluose busit taskomi su kiausais per zandus:D,kaip ir visada
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
#11 pagonas pas broli
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
zalgrybiai, prasau, paverkit komentaruose daugiau
prodigy 4568    
ka tas antpetis reiskia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
Kuo skiriasi Žalgiris ir Einikio žmona? Einikio žmona bent priešinosi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
Nemanau kad zalgiriui cia siaip nesiseke ar ka. Gi eurolygoi zalgiris turi 5 pergalias o lrytas 1 ir tai per stebukla. niekat napatenka lrytas i top16 o zalgiris visada. Kitos rungtynes tikrai bus kitokios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Čia jau Žalgiri teisinat ,kad leido laimėt ? :D Nejuokinkit


Rytas <3
DeIvIz 4569    
#6 Nesuprantam mes Lenkiškai žinok :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
nevykelis esi tik tu,supistas laido riteris
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Saunuoliai, Zalgirieciai! Leidzia nevykeliams bent pries sventes pasidziaugt!
DeIvIz 4569    
#1 Man atrodo tu čia nevykelis :)
Bratela 4569    
užuojauta žalgiriui:D
DeIvIz 4569    
Man atrodo tu čia nevykelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4569    
Zalgiris nevykeliai cha cha
Grįžti į viršų