#2 Paverk dabar. ;)
|
Anonimas
5486
Anonimas
5487
Vat užknisa... Draugai visąlaik prašo nori ar nenori gomus... Va dar pamenu vieną savo draugą patoviai šerdavau kai ką nors nusipirkdavau (šokoladas pvz.).. užteko vieną kart nusipirkti šokolado ir suvalgyti be jo draugijos... Jis tai kažkaip sužinojo ir kai jis turėjo gumos jis man jos nedavė, nes 1-ą kart iš turbūt tūkstantinio jo nepašėriau šokoladu (o jis man retai duodavo šokolado kai pats turėdavo)... Supratau koks jis man buvo draugas..
Anonimas
5487
Gryna tiesa :D
|

