#12 :D
Mes sakom "čia šalta", - kai mums reikalingas prisilietimas..
Anonimas
5757
Anonimas
5796
pana zjbs, bet tas baxuras atrodo kad nosi i ja valosi, fu!
Anonimas
5802
#10 Neblogai ;D Už Uskaitau ;D
Anonimas
5803
Salta? isikisk i sikna kalta, pabruzink i asfalta, pamatysi kaip nesalta!
Anonimas
5803
jei tau salta apsivilk palta :D ir kam cia reikia kalbeti kita kalba
mirab
5803
Anonimas
5804
#7 stopudovai lūzeris :D
Vyncas2
5804
#1 Jei su kompleksais tai ir neakysi. Reik sakyt "Duok ranką pagraibyt" x DD
Anonimas
5804
Jooo.... ir mums sako isgerk daugiau
cucu
5804
mhm ir nurenkite pries iseidami su jomis pasivaikscioti xD #3
Anonimas
5804
tad mieli kolegos, niekada nepirkit merginoms kailiniu
bartaszs
5804
Geras reiks prisimint:)
valkata
5804
Nu tai aisku, negi sakysi "priliesk mane" :D
|

