Špera - kartais nuo jos priklauso visa tavo ateitis

2010.04.07 rastas
  • 563
36
spera,speros







Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
Deje spera reiskia isvertus y lietuviu kalba PAMPERSAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Inkognito - Is dalies neteisus Tu, nes darydamies spera ismokstama.. Matematikos mokytoja pirmomis dienomis kai ji mums deste liepe pasidaryt spera karta metuos ir kad ji nepastebetu , kad naudojies :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
ir parduota sąžinė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
ir parduota sąžinė
Nuotraukos nėra
arbe. 5753    
ant penalo geriausia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
#21 tokie iki tiek ir nepakyla :D
Nuotraukos nėra
Lukaspukas 5771    
#29 Pritariu :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
spera dar reikia moket pasidaryt. ir kaip ja darai daug ka atsimeni ka i ja pasirasiai gal net nepasinaudosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Dejau ant #13!
Bet is dalies tiesa...

Labai jau primityvi spera.
Nuotraukos nėra
Monte 5812    
#29 tu gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Aš ant lango su nerašančiu tušinuku išsiraižau ir perfect. Arba ant liniuotės. Tik tokius, kurie sunkūs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#23 negali buti! koks genialus budas, kaip jis taip ismaste???????
Monroe 5818    
#21 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Vienas mano klasiokas, vietoj to, kad pasidarytu normalia spera ant lapuko, sumaste dar geriau - visus atsakymus susirase ir nusipiese ant delno :D.
MldC 5821    
#21 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#19 Galėtų jis ir operaciją daryti su špera ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Nelabai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
ar noretumet, kad pvz, koks nors gydytojas jums darytu operacija, kuris universitete visada naudodavosi speromis...?
maryte 5842    
#15 mokymasis reikalingas ne tik informacijos iškalimui, tačiau ir intelekto lavinimui bei loginiam mąstymui tobulinti. Tau abiejų jau trūksta :D
Nuotraukos nėra
look_at_me 5843    
daznai ji priklauso nuo speros :D
Inkognito 5844    
#15 tavo komentaras tai tikrai idiotiskas ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
#13 idiotai tie kurie mokos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Jos reikia visiems.. per savo gyvenima bent vienas yra pasidares...Kad ir mano mama pries 22m.su spera egze sedejo...ir baige sule penketukais nes tada tiek ir tebuvo...
Inkognito 5846    
Na speros prireikia tik idiotams kurie tingi pasimokyt ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Kaikas nesupranta kad tavo ateitis priklauso nuo taves paties o ne nuo speros.. kas tiesa - tas ne melas
Pasilik 5861    
Kas tiesa, tas - ne melas :D
Kristea 5871    
Tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
kas tiesa tas tiesa ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
rimtai ateitis nuo jos priklauso. pamato mokytoja 12kl paraso kuola nebeisitaisai, gaunas lievas vidurkis, dar veliau net nepabaigi klases:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Špera palengvina tingėjima mokytis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
IR MANO LYGIAI TOKIA PAT;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
geriausios zinios tos, kurios telpa i delna.
wwestas 5924    
Joa, gerai pasakyta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Liudna, bet tiesa :P Univere spera veikia taip: pasinaudojai - islaikei ir gali eit kitam koliui ruostis arba "ruostis", pagavo - ismeta tave is univero, tad ateiti visgi nulemia neblogai :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
patinka patinka patinka!
Nuotraukos nėra
Impress 5924    
Tikra tiesa :)
Grįžti į viršų