Man kazod gaila tun vaik?! ;D
Baimės - Lengviau užsimerkti negu pažvelgti joms į akis
Anonimas
5577
Anonimas
5657
Sunys mazu vaiku nepuola kol jie neerzina ju.
anonimas
5689
mane maza 3 metu irgi tokio dydzio suo buvo apuostes ir nuejo sau tai nuo to laiko as sunu nebijau ir manes jie nepuola nebent tik laaaabaaaiiii agresyvus arba kokie priedurniai :D
Anonimas
5694
oa, kaip miela ;D
smala
5700
grazi foto :D tik vaikai sugeba taip daryt uzsimerkt ir isivaizduot kad ju niekas nemato :D
Edvinas.M
5700
Manau tas vaikas jo nebebijos daugiau ;D
Anonimas
5700
Taip taip,svarus ir su antkakliu...
Rocknroll
5700
ziauriai xD
Ex02r
5700
#2 nebent jis yra alkanas ar laukinis (gatves suo)
Anonimas
5700
Ir siaip vertimas buvo:Pazvelk i savo baimes ir jos isnyks,ar kazkas panasaus...
Anonimas
5700
#1 Suo nepuls silpnesnio uz save kuris jam dar nekelia gresmes,sakysime siuo atveju jis zino,kad jo priesininkas jam nelygus ir ziurejimas i akis jo nesupykdys.
Anonimas
5700
zvilgsni i akis suo gali suprasti kaip agresyvuma, todel geriau jiems i akis neziureti
|

