#27 O as zvengiau ziuredamas Tada Blinda:Pradzia...
Dr.Hausas ir jo komanda - tikriausiai vieninteliai gydytojai, rašantys įskaitomai
Catenas
5234
Anonimas
5634
mano pazystamas yra daktaras. kaip jis pradeda zuret daktara hausa zvenge susiriesdamas.
Anonimas
5635
Jo, nes Hausas ir jo komanda Dievas ;pp*
Anonimas
5727
eeeeeeee :D
Anonimas
5748
JO,nes kity daktaray vien 'e' raydem raso :D
Anonimas
5751
nuo spalio 20 naujas house sezonas per tv3
Anonimas
5751
taikliai.. zinokit tas rasto nebuvimas paveldimas, krc mana drauga tevs ar motina yra gydytojas ir visi raso kaip su vistos snapu
Spameris
5751
B.U.V.O! #13 Pamatytum kaip Angolos brazilai rašo...
Anonimas
5752
#18 AČIŪ, KAD PASAKEI. Kaip galėjau nesuprast.. :(
shapynas
5752
musu biologijos mokytoja grynai heroglifais raso
Anonimas
5752
Taigi kad cia aktoriai o ne gyditojai....
Anonimas
5752
Vieną kartą į mokyklą atnešiau traumatologo raštelį, kur viskas buvo kone dailyraščiu parašyta, taip gražiai ir taip įskaitomai... Niekas nepatikėjo iš bendraklasių. Ir mokytoja kreivokai žiūrėjo, bet žinot, antspaudai yra, parašas yra... ;D
Katija
5752
#15 --> kad ir perskaitai, bet terminų vistiek nesupranti ;D
Laurucea
5752
Bent perskaitai ką Tau diagnozuoja ;D
Anonimas
5752
Iskart matos kad aktoriai, o ne tikri gydytojai...
Anonimas
5752
anglijos lietuviai dar graziai raso ant darbo sutarciu 9sunkiaus darbo) :)
Anonimas
5752
gaidys tas hausas
Pykciurna
5752
O !
Anonimas
5752
bet cia jau nebeprikolas..;D turiu is ligonines rasteli kazkoki, kuri liepe i poliklinika nunest ir ten man paaiskins ka daryt, bet nei poliklinikoj kazkas iskaito kas parasyta, nei as pati...;D
Anonimas
5752
Tai dėl to jie ir yra "Hausas ir jo komanda" :D Jie gi geriausi, net rašyt moka :)
Anonimas
5752
geras :D
Anonimas
5752
Jie gal specialiai ismoksta rasyt koduotai, kad pacientai nesuzinotu blogos zinios per anksti... xD
Anonimas
5752
geras bet buvo :/
Anonimas
5752
nors ir nedemo, bet geras :D
Gabrielius
5752
ten prieš tampant daktaru reik praeit dailyraščio kursą. :D
Anonimas
5752
:D
povilasq
5752
aha :/
Anonimas
5752
geras ;D
|

