Greitoji, išjungianti sireną, - liūdniausias garsas pasaulyje...

2011.01.02 really
  • 135
22
Greitoji, išjungianti sireną,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#21 persiskelk galva, k?
Nuotraukos nėra
babytebaba 5587    
NE BLOGIAUSIAS GARSAS EINA IS JUSTIN BIEBER LUPU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
as tai iswis nekreipiu demesio i tas sirenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Kaip tik ta diena kai pamaciau sita demo, vaziavau autu ir maciau netgi 3 greitasias. Viena vaziavo su sirenom ir as negirdejau kaip jas isjunge, kita vaziavo su sirenom ir paskui isjunge, o dar kita vaziavo is vis be sirenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#17 :D Pavarei... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
jo ypac kai stovi kamsti uz truliko 10 min tada isijungia sirenas pravaziuoja 10 metru ir isjungia....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Siaip del greituju - baisiausia mamai kai sirena vazineja netoliese , o vaiko nera namie : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Aš tai nepagaunu kodėl liūdniausias tas momentas, jeigu toje greitojoje pažįstamą ar savą vežą tai viena, o jei šeip pamatai greitają, tai realiai nėr ko liūdėt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
8# xD
Nuotraukos nėra
aferisteee 5651    
nu jeigu greitoji vaziuoja pas ligoni be sirenos reiskias jis jau mires? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
and now, everyone, lets cry and cut our venous ^.^ but seriously thats fucking GAY! zmones, kai veza ligoni ir nereikalynga sirena, pvz 4 ryto kai masinu nera aplinkuj tai nahuj ta sirena junkt?
ugne998 5652    
#10 ne visada pavyksta atgaivint...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#5 pagavau tavo minti, tikrai gerai mastai.

mazdaug jei konstantuos mirti, tai visi atsipūs ir niekam nerupes lavonas... jie gi kaip tik megins atgaivinti kūną o ne likimo valiai palikti .. zodziu protingas supras .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
tai kai sviesafora pravaziuoja ir isjungia, o liudna delto kad pats taip negali padaryt :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Vyuvyuvyuvyuvyuv... vyyyyuuuuuuuuuu... dar vienas lavonas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Blogai antra eilutė užrašyta. Kai išjungia sireną garso nebūna.
gretagreat28 5652    
nu nekas ..
Nuotraukos nėra
infix 5652    
#3 #4 O nepagalvojot apie tai kad viduj veza zmogu ir jam konstatuoja mirti, o kadangi skubet i ligonine nebereikia, isjungia sirena...? Oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
kai zmogu veza masinoje. kai dispecerine informuoja per racija.
Nuotraukos nėra
Xinnen 5652    
Tai iš kur tada greitosios komanda sužinos ,kad nebereik skubėt ir išjungti tą sireną? Negi paskambins koks žmogus ir sakys "Nebeplaka širdis ,nebevažiuokit"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
pas mus tai isjungia kai aplink masinu nera ir vel ijungia, kad praleistu
kiki17 5652    
ziauru , kai skubejai kad issaugotum gyvybe, ir viskas...:[[
Grįžti į viršų