Iliuzijos - beveik visada gražesnės už realybę

2010.09.30 really
  • 375
29
vaikai,piesinys, gatveje,svajone







Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
++++++++
Bahu 5719    
Graziai nupiesta, bet kame esme??? demo sudas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Aldas? Ble*, kas mano klasioką čia mini?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
jis aldas, o ne sudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
man patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
#24 pats tu sudas
Pykciurna 5739    
gražu :)
Nuotraukos nėra
AnonimasX5 5741    
3D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
šūdu šūdas o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
nušoko ir išsitrėškė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Cia tipo demotyvuoja gyvent iliuzijose?
Nuotraukos nėra
delety 5742    
grazu (^^)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
ir kuom ji savaites demo :/ ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
geeeras
Grybas 5742    
nebutu parasyta kad iliuzija tai pamanyciau kad vaikas y duobe bando sokt :D
kamilute 5744    
Kaip graziai..
BlackCat 5744    
kaip fainai ^^
gretagreat28 5744    
Kol daejo kad cia tik esfaltas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
wow. kai nerealiai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
bansky !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Jus visi esat BE RYSIO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Eco tavo demo lame buvo vistiek :D
Eco 5746    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
kaip tikra atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
buvo tokių ir Vilniuje vienu metu, per kažkokį renginį su kreidom papaišyta, iš tikro labai realiai atrodė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
gerai padarytas.man tokia dalykai patinka ;]]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Patinka man tokie.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
rmt atrodo kad ten pozeminis pasaulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
duxe tu is anglijos...
Grįžti į viršų