Iliuzijos - beveik visada gražesnės už realybę

2010.09.30 really
  • 375
29
vaikai,piesinys, gatveje,svajone







Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
++++++++
Bahu 5721    
Graziai nupiesta, bet kame esme??? demo sudas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Aldas? Ble*, kas mano klasioką čia mini?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
jis aldas, o ne sudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
man patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#24 pats tu sudas
Pykciurna 5741    
gražu :)
Nuotraukos nėra
AnonimasX5 5743    
3D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
šūdu šūdas o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
nušoko ir išsitrėškė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Cia tipo demotyvuoja gyvent iliuzijose?
Nuotraukos nėra
delety 5743    
grazu (^^)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
ir kuom ji savaites demo :/ ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
geeeras
Grybas 5744    
nebutu parasyta kad iliuzija tai pamanyciau kad vaikas y duobe bando sokt :D
kamilute 5746    
Kaip graziai..
BlackCat 5746    
kaip fainai ^^
gretagreat28 5746    
Kol daejo kad cia tik esfaltas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
wow. kai nerealiai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
bansky !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Jus visi esat BE RYSIO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Eco tavo demo lame buvo vistiek :D
Eco 5748    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
kaip tikra atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
buvo tokių ir Vilniuje vienu metu, per kažkokį renginį su kreidom papaišyta, iš tikro labai realiai atrodė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
gerai padarytas.man tokia dalykai patinka ;]]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Patinka man tokie.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
rmt atrodo kad ten pozeminis pasaulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
duxe tu is anglijos...
Grįžti į viršų