Iliuzijos - beveik visada gražesnės už realybę

2010.09.30 really
  • 375
29
vaikai,piesinys, gatveje,svajone







Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
++++++++
Bahu 5722    
Graziai nupiesta, bet kame esme??? demo sudas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Aldas? Ble*, kas mano klasioką čia mini?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
jis aldas, o ne sudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
man patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#24 pats tu sudas
Pykciurna 5742    
gražu :)
Nuotraukos nėra
AnonimasX5 5744    
3D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
šūdu šūdas o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
nušoko ir išsitrėškė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Cia tipo demotyvuoja gyvent iliuzijose?
Nuotraukos nėra
delety 5744    
grazu (^^)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
ir kuom ji savaites demo :/ ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
geeeras
Grybas 5745    
nebutu parasyta kad iliuzija tai pamanyciau kad vaikas y duobe bando sokt :D
kamilute 5747    
Kaip graziai..
BlackCat 5747    
kaip fainai ^^
gretagreat28 5747    
Kol daejo kad cia tik esfaltas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
wow. kai nerealiai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
bansky !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Jus visi esat BE RYSIO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Eco tavo demo lame buvo vistiek :D
Eco 5749    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
kaip tikra atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
buvo tokių ir Vilniuje vienu metu, per kažkokį renginį su kreidom papaišyta, iš tikro labai realiai atrodė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
gerai padarytas.man tokia dalykai patinka ;]]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Patinka man tokie.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
rmt atrodo kad ten pozeminis pasaulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
duxe tu is anglijos...
Grįžti į viršų