:D nueini padauzai i ekrana jei stiklinis tai sitas silelis o jei plastmase tai lcd ar led :) nesunku atskirt
Kad padarytum įspūdį - reikia ne pinigų, o išradingumo
Anonimas
5347
Anonimas
5719
mintis gera, bet vien del tokio S griauti/krapstyt ta siena lauk, tai ai.....
Anonimas
5732
;D
kamilute
5735
;D
Anonimas
5735
:D
Anonimas
5735
prajuokino belekaip :D
Anonimas
5735
super, vietos sutaupyta :D
BlackCat
5735
geras :)
Anonimas
5736
nueik i koki topo centra ar electromarkt pasivaiksciot ir pamatysi
svajus
5736
#6 Pas mane namie 75cm istrizaines, jau senas 4 metu senumo tv toks, turi 16:9 nors jis nei lcd nei led. Va dar didesne subine nei sitas turi
Anonimas
5736
Nežinau kaip jūs, bet niekur nesu matęs didelio teliko (tipo su ta diiidele subine), kurio matmenys yra 16:9
Anonimas
5736
pz, pz xD
Anonimas
5736
kompaktiškai;Datrodo:D
Anonimas
5736
ir sumastyk dar taip... ;D
Anonimas
5736
Like it. :D
Anonimas
5736
aik tu na :D
|

