:D nueini padauzai i ekrana jei stiklinis tai sitas silelis o jei plastmase tai lcd ar led :) nesunku atskirt
Kad padarytum įspūdį - reikia ne pinigų, o išradingumo
Anonimas
5345
Anonimas
5718
mintis gera, bet vien del tokio S griauti/krapstyt ta siena lauk, tai ai.....
Anonimas
5730
;D
kamilute
5733
;D
Anonimas
5733
:D
Anonimas
5733
prajuokino belekaip :D
Anonimas
5734
super, vietos sutaupyta :D
BlackCat
5734
geras :)
Anonimas
5734
nueik i koki topo centra ar electromarkt pasivaiksciot ir pamatysi
svajus
5734
#6 Pas mane namie 75cm istrizaines, jau senas 4 metu senumo tv toks, turi 16:9 nors jis nei lcd nei led. Va dar didesne subine nei sitas turi
Anonimas
5734
Nežinau kaip jūs, bet niekur nesu matęs didelio teliko (tipo su ta diiidele subine), kurio matmenys yra 16:9
Anonimas
5734
pz, pz xD
Anonimas
5734
kompaktiškai;Datrodo:D
Anonimas
5734
ir sumastyk dar taip... ;D
Anonimas
5734
Like it. :D
Anonimas
5734
aik tu na :D
|

