Teisa ;D
Kiekvienas medalis - turi dvi puses
Anonimas
5695
Anonimas
5717
na ziurau cia kažkam stoga rauna satibiliai :) gydikites ;)
kliokvarne
5729
tai ble, gi jau nebeeina rašyt to KEIKSMAŽODŽIO. Jūs ką, nepastebėjot?
Anonimas
5776
#61 nu nusisneki isvis i pievas... gal pailsek.
Anonimas
5777
Auguste aš ir xD
Anonimas
5777
is koto isvirtau komentarus perskaicius.. XD
Anonimas
5778
:D
Anonimas
5778
komentarai tikrai žudo, tokie juokingi.;D
Anonimas
5780
nusiramins ,blt suklydau
Anonimas
5781
Ziuriu tam didziajam suomiui yra viskas negerai lietuva negerai jauciu ir ta suomija tavo tau butu negerai tu tiesiog per daug didziuojies kad esi ne lietuvis o cia tavo kalte tau rimtai raminamuju geru ir i gera psihuske gal ramesnis busi dar kompa atimt kad proto nebegadintu
Anonimas
5781
#67 dar viens debils....
Anonimas
5781
jūs vargšai;(
Anonimas
5781
Žinai ką ? Nusipirk rožinės panteros akinius, gal padės :)) Tavasis individualizmas kelia šypseną.
Anonimas
5781
Tai jei tave matau tai tu šūdo gabalas?
Anonimas
5781
Kaip bebūtų tu jau senai paskedęs juose ir todėl tematai juos aplinkuj.
Anonimas
5781
Tu su veidu į juos įkrenti
Anonimas
5781
#59 Vis dar gyveni stereotipais, neatsilikeli ? Nu parodyk savo isminti. Politika tera purvinas zaidimas, o kitaip sakant as i sudus ranku nekisu.
Anonimas
5781
Tai jo reik mokėti pisti protą ir vogti tada gal prasikalsi kur nors, atsilikėli matos politika nesidomi
Anonimas
5781
#57 Velgi ta pati pasaka, kad visi aplinkui kalti, tik ne jis pats. Yra tu galimybiu, tik tiek, kad reikia tureti daugiau sugebejimu nei statistinis runkelis turi. Tai dirbk toje Mongolijoje, bet kodel sakai, kad Lietuvoje galimybiu nera ? Galimybiu yra, bet kaip nekeista - zmones neperspektyvus.
Anonimas
5781
Tai jo, nes supistoj Lietuvoj nėra galimybių pinigų užsidirbti, o tai tipo jei jau užsidirbsiu pinigų kokioj Mongolijoj tai pagal tavo logiką jau mongolas būsiu?
Anonimas
5781
#54 O kas cia gyresi, kad i Rusija isvaziaves kala bapkes ir dar tuo didziuojasi ? Roflmao, ne nu koks tu cirkininkas, tai ne tas zodis.. :D
Anonimas
5781
Kas tas viedras? Grįžk į savo tarybų sajungą ruse sukruštas
Anonimas
5781
#52 Tavo protinio invalido sugebejimas mastyti tiesiog tryksta per krastus. Pasiimk viedra, susisemk savo sudus, nes ju tau tikrai prireiks, kad sugebetum isveplenti eiline nesamone.
Anonimas
5781
debilai lietuviai tik tokiu nesamoniu sugeba sumastyt
Anonimas
5781
#47 ne paint...
Anonimas
5781
Photoshop.
Anonimas
5781
jie cukruoti
Anonimas
5782
#26 Geras klausimas ;D
Restar
5782
Tikrai taip.
Silva
5782
Teisybė.
Anonimas
5782
RRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Anonimas
5782
#19 #20 damušėt :D
Anonimas
5782
#24 pzdc.. :D
Anonimas
5782
komentarai tai pranoksta viską:D
Urtyte
5782
gali but :D
Anonimas
5782
jus bl gal nepavalge :D?
Anonimas
5782
Viena cukruotą kitą ne xD
Anonimas
5782
:D
Anonimas
5782
xD
Anonimas
5782
#16 viena cukruota kita ne
Anonimas
5782
Stojat eilute ir chiulpiat visi man
Carlis
5782
noreciau pamatyt ta kita puse. ;D
Totoro
5782
Kaip matau, komentatorių niekas nesugebės paprotinti, kad baigtų pagaliau su tais ra******ais. :/
CukruotasRabarb
5782
Kas cia mane minejo?
Anonimas
5782
Nebematau prasmes skaitytu komentaru. (: Geriau paziuresiu demotyvacija, ir mielai paspausiu back.
Anonimas
5782
#3 reklamos aukos. va kas..
Anonimas
5782
#1 Aš irgi.
|

