Teisa ;D
Kiekvienas medalis - turi dvi puses
Anonimas
5696
Anonimas
5718
na ziurau cia kažkam stoga rauna satibiliai :) gydikites ;)
kliokvarne
5731
tai ble, gi jau nebeeina rašyt to KEIKSMAŽODŽIO. Jūs ką, nepastebėjot?
Anonimas
5778
#61 nu nusisneki isvis i pievas... gal pailsek.
Anonimas
5778
Auguste aš ir xD
Anonimas
5779
is koto isvirtau komentarus perskaicius.. XD
Anonimas
5779
:D
Anonimas
5780
komentarai tikrai žudo, tokie juokingi.;D
Anonimas
5781
nusiramins ,blt suklydau
Anonimas
5782
Ziuriu tam didziajam suomiui yra viskas negerai lietuva negerai jauciu ir ta suomija tavo tau butu negerai tu tiesiog per daug didziuojies kad esi ne lietuvis o cia tavo kalte tau rimtai raminamuju geru ir i gera psihuske gal ramesnis busi dar kompa atimt kad proto nebegadintu
Anonimas
5782
#67 dar viens debils....
Anonimas
5782
jūs vargšai;(
Anonimas
5783
Žinai ką ? Nusipirk rožinės panteros akinius, gal padės :)) Tavasis individualizmas kelia šypseną.
Anonimas
5783
Tai jei tave matau tai tu šūdo gabalas?
Anonimas
5783
Kaip bebūtų tu jau senai paskedęs juose ir todėl tematai juos aplinkuj.
Anonimas
5783
Tu su veidu į juos įkrenti
Anonimas
5783
#59 Vis dar gyveni stereotipais, neatsilikeli ? Nu parodyk savo isminti. Politika tera purvinas zaidimas, o kitaip sakant as i sudus ranku nekisu.
Anonimas
5783
Tai jo reik mokėti pisti protą ir vogti tada gal prasikalsi kur nors, atsilikėli matos politika nesidomi
Anonimas
5783
#57 Velgi ta pati pasaka, kad visi aplinkui kalti, tik ne jis pats. Yra tu galimybiu, tik tiek, kad reikia tureti daugiau sugebejimu nei statistinis runkelis turi. Tai dirbk toje Mongolijoje, bet kodel sakai, kad Lietuvoje galimybiu nera ? Galimybiu yra, bet kaip nekeista - zmones neperspektyvus.
Anonimas
5783
Tai jo, nes supistoj Lietuvoj nėra galimybių pinigų užsidirbti, o tai tipo jei jau užsidirbsiu pinigų kokioj Mongolijoj tai pagal tavo logiką jau mongolas būsiu?
Anonimas
5783
#54 O kas cia gyresi, kad i Rusija isvaziaves kala bapkes ir dar tuo didziuojasi ? Roflmao, ne nu koks tu cirkininkas, tai ne tas zodis.. :D
Anonimas
5783
Kas tas viedras? Grįžk į savo tarybų sajungą ruse sukruštas
Anonimas
5783
#52 Tavo protinio invalido sugebejimas mastyti tiesiog tryksta per krastus. Pasiimk viedra, susisemk savo sudus, nes ju tau tikrai prireiks, kad sugebetum isveplenti eiline nesamone.
Anonimas
5783
debilai lietuviai tik tokiu nesamoniu sugeba sumastyt
Anonimas
5783
#47 ne paint...
Anonimas
5783
Photoshop.
Anonimas
5783
jie cukruoti
Anonimas
5783
#26 Geras klausimas ;D
Restar
5783
Tikrai taip.
Silva
5783
Teisybė.
Anonimas
5783
RRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Anonimas
5783
#19 #20 damušėt :D
Anonimas
5783
#24 pzdc.. :D
Anonimas
5783
komentarai tai pranoksta viską:D
Urtyte
5783
gali but :D
Anonimas
5783
jus bl gal nepavalge :D?
Anonimas
5784
Viena cukruotą kitą ne xD
Anonimas
5784
:D
Anonimas
5784
xD
Anonimas
5784
#16 viena cukruota kita ne
Anonimas
5784
Stojat eilute ir chiulpiat visi man
Carlis
5784
noreciau pamatyt ta kita puse. ;D
Totoro
5784
Kaip matau, komentatorių niekas nesugebės paprotinti, kad baigtų pagaliau su tais ra******ais. :/
CukruotasRabarb
5784
Kas cia mane minejo?
Anonimas
5784
Nebematau prasmes skaitytu komentaru. (: Geriau paziuresiu demotyvacija, ir mielai paspausiu back.
Anonimas
5784
#3 reklamos aukos. va kas..
Anonimas
5784
#1 Aš irgi.
|

