Forsų batai :D
Kinijos genetikų atradimas - raguota puma
Anonimas
5640
Anonimas
5742
bet siaip normaliai atrodo batai sitie noreciau turet
Anonimas
5748
O ka jus zinot, gal kinam cia ne puma ? ;D
Anonimas
5749
Bet tai zjbs tokie :D as ir noriu ;D
Anonimas
5749
cistaj Kalwarke ;D
Anonimas
5750
Ne nu #17 tai duxelis.....
Anonimas
5750
dar kiausiu truksta :D
Anonimas
5750
dar kiausiu truksta :D
Anonimas
5750
:D
AmberG
5751
:D
Anonimas
5751
Cia ne puma cia nauja firma- wolf :D
Anonimas
5751
tai kad atsilupes padas
Pouu
5751
norėčiau tokių.
BlackCat
5751
Geras ;D
Anonimas
5751
#4 Geras geras :D
Anonimas
5751
man tai kaip suo atrodo :D
Jurijus
5751
Pas mus turguje yra dar kitokių pirkt :D atrodo kaip puma, bet dvi uodegos yra :D
Anonimas
5751
#2 tokie baisūs ;xx bėja čia kažkokie apdulkėją ;D
Anonimas
5751
blet tai lievi šitokie batai kad nx
Cinema
5751
Px ragus su juodu markeriu uzpaisai ir atrodys kaip normalus Puma batai .:D
|

