Labai lengva persekioti kitokius negu mes - pamirštant kiek visgi turime bendro...

2010.08.25 really
  • 83
27
rasizmas,kulturiniai, skirtumai,rasiniai, skirtumai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
nesvarbu odos spalva, visos moterys ruzavos vidui. it dont matter the color of the skin, all ladies are pink inside
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
vilnius toks pat kaimas tik kad 5 trobom daugiau turi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#29 Kongas - ne visas pasaulis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#28 , tai tu turbut ,,mestietis" is Vilniaus jei stumi ant kauno ,debilas vps ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#28 ĖĖ, nestumiam ant Kauno ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Hm... Teko konge menesi asedet, padirbti. Tai jei visada gyniau juodus, ir pykau ant rasistu.... Tai dabar galiu pasakyt - tokie tinginiai! nieko nemasto, ir net nenori mastyt, o tuo labiau dirbt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#26 Teko su juodaodžiu ir ne vienu, ir jei tu pagal filmus sprendi apie visus žmones, tai garantuoju, kad esi iš kauno, šiaulių ar dar kokio kaimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
negrus myli labiau nei baltus, o nors vieną nigritofcą matei ar bendravai su juo? tupaco ghetto gospel pažiūsrėjus tikrai galėjai įsimylėt o kiek tiesos jame atskira tema
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#8 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#16 oi kaip lengva atsimazint su tuo SAVOS nuomones reiskimu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Puiki demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#19 Butent! gerai pasakyta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
12 vadinasi dideli bybiai patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Hey, no racism nig...uh, nice people!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
ne geriausias realus faktas buvo kai JAV ejo uz negru teises jog japonai rasistai tai plakate juos vaizdavo kaip nuzaugas su ilgomis rankomis (panasius i makakas) ;D ir tikrai cia ne "rasizmas" ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Cia MANO nuomone, netau aiskint man seneli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Ne tau sprest kur kam vieta, vaikeli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
visi skirtingi visi nereikalingi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Ir vistiek Lietuvoj negrams nevieta. Tegul jie buna Amerikoj ar Afrikoj - ten kur jiems vieta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
as rasiste pvz myliu negrus labiau negu baltus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
visi skirtingi...tiesiog skirtingi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
I hate racism and I hate niggers
Nuotraukos nėra
dzemas579 5784    
keista, tikri komentarai tik du
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
o jis skanus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
AS NEBENT BE CUKRAUS
Spameris 5785    
Neblogai, neblogai!
anonimas 5785    
teisingai pasakyta :)
Grįžti į viršų