Mėgsti sakyti tiesą? - Tai pamėgsi ir vienatvę...

2010.11.11 really
  • 146
16
gyvenimo, ismintis,vienatve,tiesa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
teisybe...
Nuotraukos nėra
Flusher 5639    
Sakyti tiesą - dorybė. Meluoti - nuodėmė. Meluoti ir sakyti tiesą pagal tam tikras aplinkybes - tikras menas.
Rocknroll 5703    
mano gyvenimo kronikos cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Labai gera demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Nemegstu meluoti, ta prasme isvis. Bet tai sudaro daug problemu, ir kai klausineja per daug, tai... As megstu sakyti, jei tiesiog nenori zinoti- neklausk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Dauguma žmonių gyvena savo sukurtu įvaizdžiu ir nekenčia kritikos.
O kai sakai tiesą, tau lieka toji intelektualioji mažuma draugų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Prasminga demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
ce galima lygiai taip pat isvartyt... nemegsti sakyti tiesos.. tai pamegsi vienatve
thirteen 5704    
taip taip visi gudrūs pasakyti, kokie mes atviri, viską sakom į akis... aga, o kiek dar lieka galvoj?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
tikrai nesamone, geriau skaudi tiesa negu saldus melas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
true
povilasq 5705    
#3 tu gal paracitamolio išgerk, nes kliedi jau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
nesąmonė :>
-
Nuotraukos nėra
Muhe_ 5705    
Gera demotyvacija. :)
gretagreat28 5705    
Lieva demo. nepatink nepatink nepatink!
Nuotraukos nėra
Domi 5705    
fail
Grįžti į viršų