Nu ir nx tie moxlai? graziausi gyvenimo metai gi ;SS
Pusę gyvenimo mokaisi - pusę - ieškaisi darbo
gretagreat28
5739
Anonimas
5739
o as turiu baigiau proftecha ir lietuvoi 8 tukst per menesi uzdirbu bet ne is stroikiu o is asilu kurie vairuot nemoka ir kebula tvarkyt reikia :D
Liausys
5739
Arba tampi ,,Anglijos Lietuviu,, tik mazvaikiai is to zvengia kur ant tevu sprando sedi. Kad ir ka baigtum nera taip lengva rast Gera darba kur tave gerbtu ir pan LIETUVOIJ GI GYVENAM.
Anonimas
5740
ir paskuj ubagu numirsti po visu mokslu ir darbo ieskojimo :D
Anonimas
5742
O visa gyvenima geri ir linksminiesi
Anonimas
5743
optimistu buti gerai :D geriau negu sedet kampelyje ir verkt kad darbo neturiu ir nerasiu.
Anonimas
5743
#4 - optimistas :D
Anonimas
5743
#3 būtent.
Anonimas
5744
jei turi noro mokytis tai darbas pats atsiranda :)
Anonimas
5744
Tik Lietuvoj taip. :D
Anonimas
5744
++++++++++++++++++++
|

