Savižudybė - vienintelis blogas sprendimas, kurio nesigailima

2010.09.29 really
  • 97
7
Savižudybė







Nuotraukos nėra
Anonimas 3721    
Kam žudytis jei žinai , kad po tavo mirties artimieji lies ašaras . O gal tu nors ir buvai vaikystėje vaiknamį , bet tevai nors ir kokie jie butu verks po tavo mirties
Nuotraukos nėra
KubiliusDegs 5577    
ne debilai, as ir noriu eit is supisto life...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
jus pasakykit nx reike zudytis,jei pasakysit rimta argumenta i kury negalesiu atsikirst as uztjlsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
"tjk debilai tj daro" tarė debilas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Kur jau cia gailetis, kai buna per velu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#1 kiskis savo debiliska 10m onines ziurkikes nuomone subinen
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
tjk debilai tj daro
Grįžti į viršų