geruma ;D +5
Ta naivi viltis - kad jeigu nežiūrėsi, pavojus galbūt tiesiog praeis...
Anonimas
5779
Anonimas
5779
SONIC'as čia ridenasi .Tik mėlyna spalva neįsižiebusi.
Anonimas
5780
#14 +5 :)
Anonimas
5780
man i firefox zenkla tas ezys uznesa ;D aisku cia neitema bet visvien ;D
Anonimas
5780
Džordžas Vašingtonas pasakė: "Give me rhubarb or give me death!"
Anonimas
5780
so true
Anonimas
5780
sdfas
valkata
5780
Aww, kaip miela..
Anonimas
5780
Neveltui viltis - durniu motina
Anonimas
5780
#2 Jau banaliau sumastyt neisejo? Lekstas juokelis
Spameris
5780
Negalima žiūrėti forsui į akis, nes tada anas užpuls, jei nežiūrėsi, tai px, nueis į šalį.
|

