kaip tik šiuometu naudoju tokias servetėles.. :D ir toli gražu jos man ne vienkartinės pasitaiko :D
Tik paėmęs paskutinę nosinę supranti - kad ji gali būti ir toli gražu ne vienkartinė...
Anonimas
5748
Anonimas
5748
#4 paaiskiname- i paskutine servietele issiputes nosi, ja dar pasilieki, nes zinai, kad ji paskutine, ir nors ji skaitoma vienkartne, ja panaudoji ne viena karta. :))) Jasna? :))
Anonimas
5748
nėr ką pasakyt. taikliai. :D
Anonimas
5749
aha ypac kai sloguoji per puse per puse per puse; D
Anonimas
5749
nu xz... man tai neatejo i galva taip daryt..;D nebent is vienos daug galima padaryt;D
Doli
5749
Tiesa ;D
guste
5749
as tai biski nesupratau
Anonimas
5749
:D
Anonimas
5749
jo, buna kad tiesa :D
Anonimas
5749
Geras :D
|

