Tikras draugas - tau prisidirbus tavęs nepalieka, bet tai nereiškia, kad jis tavimi nenusivilia

2010.08.17 really
  • 215
19
draugai,draugas,suo,girtas, vyras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5331    
cia mane uzgavot. gyvena voljeruosie siek tiek dresuojami isvedami i miska paleidziami ir tiek siauteja,kad atrodo mane dresouja

Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Taip tik paskutinis gyvulys galetu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Varkšelis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
dobermanas !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Tylekit pyderai
Senttel 5792    
Seniokas prigere, o suo istikimas ir nepalieka, kad ir gatavas seimininkas, ko cia nesuprast?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
del nusivylimo drysciau abejoti:)
Nuotraukos nėra
Linut 5792    
Tiesa:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Eitų namo
Nuotraukos nėra
hitas 5792    
Čia jau ne demotyvacija.lt, o motyvacija.lt.
en.wikipedia.org/wiki/Motivational_poster < Prieš dėdami pasiskaitykit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#3, demotyvacijos ir turi demotyvuoti, o ne visokius prikolus skaldyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Išsipisinėja iš demotyvacijų su meile,o kuria "draugo tema" iš eilės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
nuotraukoj tai neturi kur suo detis gi priristas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
Geras!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#4 Šuo geriausias žmogaus draugas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Nepagavau esmes foto'je
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
nu visai cia samone bent jau man...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Taip ir galvojau, kad šitas demotyvacijas tas pats zmogus kelia, nes nesąmonės kazkokios.
Grįžti į viršų