Drąsa - eiti ten, iš kur kiti bėga

2010.08.31 20:04 really
  • 7
3
gaisras,drasa,ryztas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
O jeigu visi is ten bega nes ten pilna zombiu valganciu zmones? Vistiek reikia eiti?
OoS 5780    
Tai dar vadinama kvailumu.
theClown 5780    
Į realybę
Grįžti į viršų