Bėgant metams - verkiame vis tyliau.

2010.12.22 reedaas
  • 266
27
Bėgant metams







Nuotraukos nėra
bambambam123 5284    
Prašau įrodyti, kad ir iš senelių akių rieda ašaros!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
as apakus, jus plbm susideginkit, patys verkiat, sukurk geresne ir dziaukis, o ne vaidink cia rembo ant asiliuko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
iesa. ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
puikiai demotyvuoja niekam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#19, palikt facebook komentarus, kur visi iki vieno "True" "Shudas" "Jo" ":D" ";)" ":(((((((" ir taip 5-6 puslapius?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#19 Jo teisybė.
Rocknroll 5660    
MIRKIT VISI
Jaded 5660    
Užknisa, kas tokias sušiktas demo kelia!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#18 as tai apskritai siulau palikt tik facebook komentarus arba nors mazu maziausiai uzdrasut anonimam rasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Kas Jum visiem darosi su tokiais komentarais kaip "čia niekas nedemotyvuota" arba "čia ne demotyvacija"?? Seniai čia nebėra tikrų demotyvacijų, gana verkt. Ir kam reikia vieniem kitus įžeidinėt? Jeigu jau "demotyvacija" nėra eilinis prikolnas paveiksliukas, tai būtinai reikia apšaukt emo šūdų, o jeigu vis dėlto "demotyvacija" YRA eilinis prikolnas paveiksliukas, tada reikia apšaukt plagijavimu arba būtinai pastebėt, kad senas bairis.
Visiem būtų maloniau, jei tokių komentarų tiesiog atsisakytumėt.
gretagreat28 5660    
joo :??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#6 Ne išskirti, o atskirti, nes sakinys prasideda išpl. padalyvine aplinkybe. :) Egze būtum netekęs pusės balo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
asilai jus asilai jeigu nesuprantat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#13 Apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#11 Prasmingesnė už tavo komentarą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
EMOshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Vau.. Kokia prasminga demotivacija...
Truelife 5661    
užskaitau šitą, nors kažkaip nieko lyg ir nedemotyvuoja, bet pastebėta teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
pieva. ir ka cia tipo demotyvuoja??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
nesamone
Green 5661    
ka tai galetu reiksti? ;ooo
Spameris 5661    
#4 "bėgant metams" yra išplėstinė padalyvinė aplinkybė, ją išskirti kableliais nebūtina. Vadinkit mane moksliuku ar dar kaip norit.
Nuotraukos nėra
reedaas 5661    
Atsiprasau, pamirsau uzdet e su taskeliu, gal ten ir pamate jas ;) Adminai pataise, aciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
kablelio nėr
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
nera klaidu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#1 kur klaidu matai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Demo gal ir nieko. Bet klaidas galėjai patikrint.
Grįžti į viršų