manau kad uz tokia alga kokia gauna jie,ir jus dirbtut tik 24min per 7 val
Lietuvoje statybininkai dirba 24/7 - 24 minutes per 7 valandas
Anonimas
5490
anonimas
5491
alaus bambalio dar truksta
mirazas
5491
negalima jau net papietauti vargseliams is karto issityciojo :D
|

