Geriau jau iškart sudegti - negu gesti po truputį...

2010.11.06 riddle
  • 81
4
senatve







Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
kai kurie dar tikisi stebuklo,todel ir nesistengia uzgesti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Gera demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
jo...
anonimas 5706    
tai jau tikrai
Grįžti į viršų