I think that the rainbow it's so cute it looks so adorable when it's raining and the sun * I love rainbows
Jeigu nori vaivorykštės - prieš tai turi iškęsti lietų
Anonimas
5718
Anonimas
5720
Arba audra dar tik ateina
charakiri
5722
Būtent : )
Anonimas
5723
#10 Geras... Geras... Eik į būda.
Anonimas
5723
#10 chillax. Pastrigo capslock? Jei jau tave taip nervina tai nebesilankyk sitoj svetainej... Ir tikrai manau, kad dabar vienintele vieta kur tau isvis deretu lankytis yra psichologo kabinetas...
Anonimas
5723
uzpisot blet, CIA NE DEMOTYVACIJA DVYLIKAMECIAI URODAI PROTO UBAGAI BLET PASHOL NACHUI DEBILAI UZPISOT NEGYVAI. Kokie asileliai net nera zodziu KA JUMS BLET REIKIA SAKYT KAD SUPRASTUMET KURVA. BLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTT verydemotivational.com <<<< CIA BLET YRA TIKROS DEMOTYVACIJOS< NIEKAM NERUPI JUSU SUPISTI MORALAI DEMOTYVACIJOS SKIRTOS HUMORUI O NE BLET DVYLIKAMECIU JAUSMU ISREISKIMUI. ATSILIKELIAI kurVVVVVAAAAA
Anonimas
5723
Arba Sita sings the Blues arba Anette Hanshaw XD
Anonimas
5723
Nori pamatyti vaivorykštę ? myžk prieš saulę!!
Anonimas
5723
valgyk kreideles, vemk vaivorykšte.
Anonimas
5723
Mazdaug jei nori issikept omleta tur isudauzyt kiausini :)
Anonimas
5723
ne, žmonės ,jūs kažkaip visiškai neįžvalgūs,negi giliau nei apie gėjus jau nieko nesumąstot? :D
Vanagas
5724
#2 man ir taip atrodo...
blizgancioji
5724
cia kazkas apie gejus?
Anonimas
5724
galima ir paprasciau pamatyti ja ;D arba bent spalvu spektra ;D
|

