net apsizliumbaiu :(
Kai manai, jog turi visą pasaulio laiką - Pagalvok dar kartą
Anonimas
5715
Anonimas
5717
xD geras
Anonimas
5717
Žiauru. ;]
Anonimas
5718
žiauriai išsigandau.... omg. bet pati reklama tai tikrai graudinanti
Anonimas
5718
Reklama su gilesne esme, nei 90% filmu :)
Anonimas
5718
graudus vaizdelis...
Anonimas
5718
Stypru.
Anonimas
5718
#13 Turbut esi tamsuolis. Kad toks nebutum ir pasitaisytum, tau paasikinu: Graudu ne kad mirė, graudu ,jog mirė nespėjęs atsiprašyti.
Anonimas
5718
nieko cia graudaus kasdiena mirsta zmones
garbane
5718
nuspėjama pabaiga..
Anonimas
5718
tai reike galvot pries darydamas o ne poto kai jau yra pervelu
Anonimas
5718
#6 pasigydik tada
Anonimas
5718
Manes tai kažkaip nesugraudino.. Toks gyvenimas, bet kuriam gali taip atsitikti, bet pažiūrėjus kažkokią reklamą žliumbti, tai ką aš žinau..
piratas34
5718
Life Insurance - jei numirsi, laiko nepridės
Anonimas
5718
Kai luzau ;D
Razor
5719
Ju reklamos visad veiksmingos...
Anonimas
5719
Jooo...
Anonimas
5719
pz kai isguzdino ;D
Ex02r
5719
tai jau jo :( laikoo nieks nesustabdyyyyysss ir neatsuksi atgaaallll... :D
Anonimas
5719
Net asara ispaude ;((
|

