Meilė muzikai - Vienintelė meilė be įsipareigojimų, skausmo ir kančios

2010.11.03 riddle
  • 385
27
muzika





: muzika


Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
#26 *duoda penkis*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
Kas uz Progresyva , duodat penkis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5191    
Jo jo be skausmo ir kančios... Kai tavo mėgstamiausia grupė jau niekad gyvenime nebegros gyvai arba tu savo mėgstamiausio atlikėjo niekad nepamatysi, nes jis miręs... ;_;
zivou 5483    
#23 WE <3 ROCK!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
I <3 ROCK!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
priklauso nuo to, ar tos muzikos klausai , ar ją kuri ir groji. jeigu antras variantas, tai dar ir kaip daug viso šito, ko pagal autorių nėra..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Tokia jau ir ta meilė muzikai, kurios 90% daryta su kompiuteriu, o ne vokalu, instrumentais. Galima sakyt nebėra šiais laikais muzikos. Išliko tik tos grupės iš 80-90 metų, bet ir tai ilgai neišsilaikys..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
MUSIC 4ever
Nuotraukos nėra
maklis 5715    
#11 Man tai jokio malonumo, kai durneliai rašo "100% tiesa". Todėl ir gadinu mintį, kad jiems nebūtų malonu taip pat. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
I <3 Progressive House ! ! !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Patiiiinkaaaa kaaaip ; ooo
garbane 5715    
I Love Music!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Muzika - nuspalvina mano gyvenimą ryškiomis spalvomis, net tada kai norisi juodos. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
visi anksciau ar veliau supopseja;/ :D bet tik ne lietuvaiciai dj's Visa exit kompanija, metalai, partyzanai t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
skausmas buna. pvz kai skilletai link popso pradeda sukt;D
PauksciuPienas 5715    
:D
PauksciuPienas 5715    
#10 negadink minties
Nuotraukos nėra
maklis 5715    
Ne! Netiesa! O kas tuomet kai tavo mėgstamiausias atlikėjas miršta ir tu žinai, kad jis nesukurs tos nuostabios muzikos? Žinai, kad tokios muzikos kaip jis nesukurs niekas? Ar tai ne kančia ir skausmas?
Rocknroll 5715    
Muzika man visuomet kaip vaistas nuo ligos ,
be jos as negaliu istverti nei dienos
muzika nuspalvina gyvenima ,
muzika pradziugina ir isblasko nerima !

Listen :ROCKNROLL (katik sukuriau truputeli improvizavau) xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Muzika - dalis mano gyvenimo. ji gyvena, kenčia, džiaugiasi su manimi, tai pritariu visais 100 % savo širdies. ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Nelabai sutinku.. :/
Persikas 5715    
Neisgyvenciau be muzikos <3 :) padeda visais gyvenimo atvejais..;D
gretagreat28 5715    
Mmmm :))
briedis01 5715    
mmmmm muzikaaa -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#2 Megstamas dj niekada nesukurs slamsto, nebent jis nemegstamas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Pjaunat!!!! pvz megstamas Dj sukuria koki shlamshta, nu tai tipo ne kancia?:D
Nuotraukos nėra
Shorano 5715    
pritariu 120% ;D myliu muzika;D bet myliu ir savo Neringute;D*
Grįžti į viršų