aha ;D
Taip atrodai tu - kai ryte reikia keltis..
kamilute
5726
erikaslt
5728
dar visai pakenčiamai
Anonimas
5730
būtent taip :D
Anonimas
5730
#9 jo jo tavo :D
Anonimas
5730
Kas čia mano fotkes be leidimo deda?
noob.saibot
5730
nesuprasi a suo cia ar keule
Anonimas
5730
mazdaug "nu mama, galiu siandien neeit? nu prasau..." :D
garbane
5730
dar visai gerai atrodau :]]
Anonimas
5730
Ta prasme pimpala i virsu isvertes..?
Slxz
5730
mano šuo taip guli mano lovoje, kaip grįštu iš mokyklos.
RYBA
5730
sabaka :D
Freshka
5730
tikrai taip! :D
Anonimas
5730
:D
|

