jo panasei atrodo kai tu piktas tai ji bega :D
Taip atrodo tavo mama - kai per vėlai grįžti namo
Anonimas
5717
Anonimas
5725
O, labas mama
Lily
5726
tada jau geriau aš iš vis negrįšiu
Anonimas
5726
..arba negristi ;D
Anonimas
5726
Kaip matau jusu visu motinos lb piktos.. jei norit as paprasysiu savosios jog isivaikintu jus visus:D
Anonimas
5726
tikra tiesa :D
Anonimas
5726
stobal....
Anonimas
5726
bijau tamsos, del to ryte griztu
Anonimas
5726
pasakau grysiu ryte. tai ne vistiek apie antra valanda jau skambineja
Anonimas
5726
unbelievable- atsigauk durneli ;) NIEKAM NEIDOMU
Anonimas
5726
bet tiesa .. neasmone , kad negali net veliau ateit namo nei tau pasako tevai .. UZPISA ..
Anonimas
5726
as - dūsk padla:D mane kai užknisa, suprantu,kad parašytumėt ką nors naudingo,o dabar tik nieko vertą frazikę numeta.. Apgailėtina,juolab labiausiai erzina,kai ką nors protingo pasakai (nebūtinai mano atveju),o maždaug atsiranda primetančių gudresnius, nors iš tiek yra nieko verti. va;]
Anonimas
5727
#7 "Su visais baltaisiais lokiais ir pilimis"-like it :D
Cinikas
5727
Mano motina taip atrodydavo, kai aptikdavo mane apsirūkusi. Su visais baltaisiais lokiais ir pilimis. Tada mane nurenkdavo ir mušdavo. Man jos buvo gaila.
Anonimas
5727
NIEKAM NEIDOMU
Anonimas
5727
mielasis ž,manau,grįžtum laiku,nereikėtų baimintis,kaip atrodys tavo mama tau grįžus;]
Anonimas
5727
Motyvuoja negryžti namo.
Anonimas
5727
#1 Uzpisa kai tevai nesupranta jog esi jau pakakamai didelis kad galetum grizt kada nori...
anonimas
5727
man tai tevas nieko nesakydavo, kad ir negrizdavau i namus visa nakti, o mama tai 23:00 pareinu jau pradeda moralus skaityt :D
Rocknroll
5727
Man tai daugiau tevas moralus skaito nors jau ne vaikas esu bet vistiek kaip i toki ziuri
|

