Nusipirk mėlyną patalynę 'made in china' - ir per naktį tapk avataru.

2010.12.08 robin
  • 486
46
Nusipirk mėlyną patalynę 'made in china'







Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
nuo kada made in china prasta kokybe garantuota? jusu visi tie Nike ir pan irgi made in china,tik kituose fabrikuose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
LoL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
LOL
gabija890 5675    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
Miriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
#36 cia deti galima ne tik demo, bet ir prikolus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
ko čia nesuprast ? made in china - prasta kokybė. Spalva ryški ganėtinai, tai reiškiasi dažys mėlynai kūną. avataras - mėlynas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
nepagavau... :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
totali nesamone,kodel tokias demo patvirtina? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#15 :D haha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
nusipirkau orandžine, tai morka tapau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#14 LOL.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
gal geriau made in india, o ne made in china... pff.
gretagreat28 5680    
Man tjp niekad nebuvo, tj kol daejo apie ka cia.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
kas cia per nesamone????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
ir man patinka bingelio anekdotai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
nusipirkau ruzava tai ruza pantera tapau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
noriu patalynes su chuck norris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Nepasiseke kurejui matyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Nusipirkau pagalvę su citrinom ir kaldrą su gėlėm ir tapau...rūgšti ir graži :D Gerulis šitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#19 geras
Sayit 5680    
prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
siaip beveik viskas yra produkuojama Kinijoje loche(:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
pz, cia nebent patalyne uz pora lt nusipirkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
xunia cia kazkokia talpina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
o as... Pavogiau patalyne pas kaimyna Jona, maniau tapsiu paciu Jonu. Bet kur tau ble, tapau jo storaja zmona Agnieska. Dabar eisiu pas kitus kaimynus vogt, galbut ten pasiseks...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
jokia cia demo.. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
:D patirtis kalba?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
gerulis tas;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
vartoju tokią gražią su obuoliais, bet mac'u netapau :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Nusipirkau spalvotą ir tapau gėjum.
povilasq 5681    
nusipirkau spalvotą, dabar atrodau kaip vaivorykštė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
super;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
:D gera demo.....
cide 5681    
sitas prajuokino, geras!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#4 :LDDD #6 :D
robin 5681    
Avataru,Halku,negru..kiniečiai mums suteikia galimybę tapti bet kuo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
as nusipirkau juoda tapau niggeris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
#4 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
As Zalia nusipirkau, tai per nakti tapau Halku.....
Gine 5681    
Smagu, kad patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
savaites demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
noreciau melynos patalynes
Grįžti į viršų