pasielkciau labai blogai jei atstumciau toki grazu suniuka.Omg
Ištikimybė - kai tu jį atstumi, bet jis vistiek glaudžiasi prie tavęs
Anonimas
5370
Anonimas
5630
Arba netai kad neturi tiesiog turi katina kuris nesiglaudzia ir neistikimas kaip suo. SUNYS DA BEST!!!!
Anonimas
5630
cia prieraisumas, o ne istikimybe
Anonimas
5633
nedekit tu suniuku iskart norisi verkti ;(
Anonimas
5634
matosi, chebra sunu nelaikot. hachiko ne hachiko koks skirtumas. sunys yra sunys, o kas neturi nirkad ir nesupras.
Anonimas
5634
Nu vyrai tai tikrai nesiglaustys, jie greiciau palauks kol ji atsiprasys
Anonimas
5635
tai vadinama prielipu sindromu
Anonimas
5636
nes uzuode kad kazka skanaus turi kisenei....
kliurkt
5636
#4 būtent
CaBoom
5636
Neuzteks demo su sunimis?
Anonimas
5636
Kazkas Hachiko prisiziurejo ir demo kurt pradejo
kliurkt
5636
kaip Hachikooo
Anonimas
5639
negalėčiau atstumti :)
|

