#8 cha :D
Nėra tokios demotyvacijos, - po kuria lietuviai nesiginčytų.
Anonimas
5406
pzdc, uzbanint reik sita supista saita
Anonimas
5407
#8 tai atpisk, pisuokli
Anonimas
5407
Yra išvis be komentarų
vincas
5407
norejau toke kurt:D NUPISO ideja
XciclonX
5407
Gerai, kad yra žmonių turinčių savo nuomonę, o ne visada pritariantys kitiems ir prisijungiantys prie pilkos masės .
Sylon
5408
gera demo
benas666
5408
dazniausiai
Anonimas
5408
CCCOMBO
Anonimas
5408
galejo merga geresne nors uzdet
Anonimas
5408
Eik nakui pimpe
Pirmyn
5408
Butume pilka nemastanti mase jei tik palinksetume galva i viska
|

